EĞİN Avukatlık Bürosu

EKIBIMIZ

Canakkale Avukat - Süleyman Bulut EĞİN

Süleyman Bulut EĞİN

Kurucu Avukat

suleymanbulut@egin.av.tr

Av. Süleyman Bulut EĞİN, gayrimenkul hukuku, kamulaştırma hukuku, sigorta hukuku, iş hukuku, boşanma hukuku, ceza hukuku, icra hukuku ve birçok alanda çalışmalarını sürdürmektedir.

Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. Lisans eğitiminden sonra Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde yüksek lisansa başlamıştır. Yüksek lisans eğitimi, ticaret hukuku alanında yapmakta olup tez çalışması devam etmektedir.

Avukatlık stajını, Ankara Barosu’nda yapmış, staj süresinde avukatlık bürolarında çalışarak deneyim elde etmiştir. Stajını tamamladıktan sonra İstanbul Barosu’ndan avukatlık ruhsatını alarak avukatlığa başlamıştır.

Avukatlığa başladıktan sonra deneyimlerini arttırmak için avukatlık bürosunda çalışmış, bu esnada şirketlere danışmanlık vermeye başlamış, birçok farklı konuda dava takip etmiş, birçok konferans, seminer ve eğitime katılmış, deneyimlerine deneyim katmıştır.

İstanbul’da bir süre sonra kendi avukatlık bürosunu açmıştır. İstanbul’da kendi avukatlık bürosunda da  aynı şekilde çalışmalarına devam etmiştir.

Şimdi memleketi olan Çanakkale’ye gelmiş ve eşi Av. Meltem EĞİN ile Eğin Avukatlık Bürosu’nu açmıştır. Avukatlık mesleğine Çanakkale’de devam etmektedir.

meltem

MELTEM EĞİN  

Kurucu Avukat

meltem@egin.av.tr

Av. Meltem EĞİN, ceza hukuku, sosyal güvenlik hukuku, aile hukuku, borçlar hukuku, icra hukuku ve birçok alanda çalışmalarını sürdürmektedir.

Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır.

Avukatlık stajını, öğrencilik yıllarından beri devam ettiği birçok alanda faaliyet gösteren tecrübeli ve saygın bir hukuk bürosunda tamamlamıştır. Staj süresinde ve devamında Çanakkale Barosu Gençlik Meclisi ve diğer topluluklarda aktif rol almıştır. Stajını tamamladıktan sonra Çanakkale Barosu’ndan avukatlık ruhsatını alarak avukatlık mesleğine başlamıştır.

Avukatlık mesleğine başladıktan sonra bilgisini arttırmak amacıyla birçok eğitim ve seminere katılmıştır. Bazı kurumlara sözleşmeli avukat olarak destek vermenin yanı sıra birçok alanda avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bir süre tek başına mesleğine devam ettikten sonra eşi Av. Süleyman Bulut EĞİN ile birlikte Eğin Avukatlık Bürosu’nu açmış ve mesleğine Eğin Avukatlık Bürosu’nda devam etmektedir.